Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

Dua Lipa thekson format trupore teksa fotografohet në të brendshme

19:01 | 26 Shkurt 2021

Foto: Instagram

Dua duket mahnitëse në fotot e fundit.

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, së fundi ka realizuar disa imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Në këto fotografi, ajo reklamon koleksionin e ri të brendit “Puma”, ndërsa shfaqet shumë atraktive.

Në njërën nga fotot, këngëtarja ishte veshur në të brendshme, duke vënë në plan të parë fizikun në formë shumë të mirë.

Në fotografinë tjetër, ajo tregoi atletet dhe bluzën nga “Puma”, teksa provokoi me këmbët.

Kujtojmë se Dua Lipa aktualisht po e shijon suksesin e këngës “We’re Good”, ndërsa po punon për projektet e reja. /Lajmi.net/