Të Infektuar: 67.906

Të Shëruar: 59.174

Të Vdekur: 1.587

Dua Lipa sjell fotografi të tjera me flokë të shkurtra, kujton fotosesionin për “British Vogue”

20:25 | 23 Shkurt 2021

Foto: Dua Lipa/Instagram

Këngëtarja e njohur me famë botërore është aktive me punë pothuajse në çdo moment.

Dua Lipa së fundi ka kujtuar fotosesionin për magazinën e njohur “British Vogue” e cila ka zgjedhur të publikoi edhe fotografi të reja, shkruan lajmi.net.

Në rrjetet e saj sociale, ajo është tejet aktive ku edhe ka publikuar një imazh me ngjyra bardh dhe zi në të cilën ka shkruar si mbishkrim fjalët, “Mëngjes i dembelshëm”.

Në edicionin e kësaj reviste, ajo u shfaq me flokë të shkurtra, ndërsa dukej mjaft bukur dhe me stil.

Dua në këto paraqitje zbuloi edhe tatuazhet e lezetshme që ka në trupin e saj.

Ndërkohë, artistja po vazhdon të shijojë suksesin e klipit të saj “We’re good” të publikuar me 12 shkurt që gati ka arritur 20 milionë shikime./Lajmi.net/