Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Dua Lipa shëtit me kunata rrugëve të Nju Jorkut

20:27 | 10 Tetor 2019

Dua Lipa ka raporte shumë të mira me motrat e të dashurit të ri.

Bella Hadid dje festoi ditëlindjen, me këtë rast, ajo festoi pranë më të dashurve të saj në Nju Jork, shkruan lajmi.net.

Në mesin e familjarëve të Bellës nuk ka munguar Dua Lipa, e cila është në lidhje me vëllain e tyre, Anwar Hadid.

Mediet e huaja kanë publikuar disa fotografi, në të cilat Gigi, Bella dhe Dua shihen duke shëtitur rrugëve të Nju Jorkut.

Që të trija dukeshin shumë atraktive, vëmendjen e merrte Bella e veshur e tëra në të zeza, duke vënë në pah këmbët në minifund.

Kujtojmë se Dua Lipa të dashurin Anwar Hadid e kishte sjellur në Kosovë gjatë verës, në festivalin “Sunny Hill”. /Lajmi.net/