Dua Lipa publikon klipin e dytë të ‘Be The One’ (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar klipin e dytë të këngës ‘Be The One’.

ShowBiz

05/12/2016 23:14

Kjo këngë e lansuar në emrin e kompanisë muzikore ‘Vevo’ menjëherë pas publikimit ka marrë vëmendjen e publikut për të parë ndryshimin nga klipi i parë i kësaj kënge, shkruan lajmi.net

Dhe, dallimi që u vërejt më së shumti ishte pjesëmarrja e aktorit me famë botërore Ansel Elgort.

Ky i fundit i njohur në filmin ‘Te fault in our stars’ ishte surprizë e këndshme për gjithë fansat e këngëtares./lajmi.net

YouTube player