Dua Lipa publikon këngën e re ‘Last dance’ (Video)

Kosovarja Dua Lipa nuk po ndalet së punuari për të arritur suksesin dhe famën botërore.

ShowBiz

08/02/2016 21:20

‘Be the one’ ishte kënga e fundit që Dua publikoi dhe rezultoi shumë e suksesshme, pasi që ishte pjesë e shumë top listave botërore, shkruan lajmi.net.

Dua nuk po ndalet, ajo sapo ka publikuar projektin e saj më të ri, ku premierën e saj e kishte Radio BBC One.

‘Last dance’ titullohet kënga më e re e kosovares e cila është publikuar në Youtube vetëm në versionin audio, pa videoklip./lajmi.net.

YouTube player