Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Dua Lipa ngacmon fansat me një paraqitje me veshje sportive nga prapaskenat e BRIT Awards

20:50 | 4 Maj 2021

© Dua Lipa/Instagram

Ajo ngacmoi fansat me fotografi nga prapaskenë para performancës së saj në BRIT Awards.

25 vjeçarja, zgjodhi një pamje të rastësishme, e veshur me një duks të kufizuar me edicion gri Marc Jacobs dhe pantallona të gjera për performancën e saj, transmeton lajmi.net.

Prodhuesja e hiteve kombinoi rrobat e veshjeve të stilistëve me disa palë trainerësh të zinj dhe disa unaza të thella në secilën dorë.

Në serinë e fotografive të shpërndara në Instagramin e saj, këngëtarja e Levitating u ul në dysheme dhe pozoi pas telefonit të saj.

Xhupi i saj, i cili lexon ‘Stop Ripping Me Off’, është një nga disa sendet e zgjedhura nga koleksioni i Marc Jacobs dhe artistit Magda Archer.

Dua Lipa, Arlo Park dhe Celeste kryesojnë nominimet sivjet në mbrëmjen e madhe BRIT Awards, me nga tri nominime secili.

Çmimet “BRITS 2021” do të shënojnë ngjarjen e parë të madhe në ambiente të mbyllura brenda mbi një viti ndërsa shefat përgatiten të lëshojnë 2.500 bileta falas për punëtorët kryesorë.

Në një njoftim muajin e kaluar, u zbulua se BRIT Awards do të zhvillohej përpara një audience të drejtpërdrejtë prej 4,000 personash në Londër në “The O2 Arena” më 11 maj – gjashtë ditë para fazës tjetër të izolimit.

Ceremonia, e cila do të transmetohet drejtpërdrejt në ITV dhe do të drejtohet nga Jack Whitehall, do të festojë kthimin në interpretim live të artistëve dhe e nominuara Dua Lipa u ka premtuar atyre që do të marrin pjesë se do të jetë ‘një natë për t’u kujtuar’.

Ceremonia e brendshme dhe shfaqja drejtpërdrejt do të jenë pjesë e Programit Shkencor të Qeverisë për Kërkimin e Ngjarjeve dhe do të përdorë metoda të zgjeruara të testimit për të shqyrtuar se si mund të ndodhin ngjarjet pa nevojën e distancës shoqërore pasi të gjitha kufizimet të hiqen më 21 qershor./Lajmi.net/