Dua Lipa nga koncerti i Orlandos tregon çdo pjesë të trupit

20:10 | 14 Qershor 2018

Dua Lipa tash e sa kohë është duke befasuar me performancat e saj.

Ajo mbrëmë ishte e pranishme në Orlando ku edhe ndau me ndjekësit disa imazhe që nga atje, shkruan lajmi net.

Lipa padyshim se dukej e mrekullueshme gjersa kësaj radhe tregoi më shumë nga vetja, duke vënë në pah asetet trupore.

Me shumë stil dhe sharm, fotografitë e Duas kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente në llogarinë personale, Instagram.

Këngëtarja nga Kosova, përpos koncerteve në botë ajo do të performojë edhe në Prishtinë me 10 gusht në “Sunny Hill Festival”. /Lajmi.net/