Dua Lipa në coverin e “Vogue”: Ëndrra ime u bë realitet

Dua Lipa po e përmbyll me shumë suksese vitin 2018.

ShowBiz

04/12/2018 08:12

Dua Lipa njësoj do ta fillojë edhe vitin e ardhshëm, e këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Revista “Vogue” zgjodhi që imazhi i këngëtares shqiptare të jetë në coverin e muajit janar.

Kjo gjë e ka bërë të lumtur tejmase Duan, e cila ndau me ndjekësit atë fotografi dhe u shpreh se ëndrra e saj u bë realitet.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Dua Lipa është “If Only”, në duet me Andrea Bocellin. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bq7tmdLh6mb/