Dua Lipa me Nicole Scherzinger

Dua Lipa është fytyrë e njohur e reklamës për X Factor në Londër, ku si duket të gjithë ata që kanë të bëjnë me X Factor të Londrës, tani i ka shokë. Ajo e publikoi një foto ku shihet në një restorant më anëtaren e jurisë dhe këngëtaren e famshme botërore Nicole Scherzinger. Pasi modelja…

ShowBiz

28/10/2013 12:39

Dua Lipa është fytyrë e njohur e reklamës për X Factor në Londër, ku si duket të gjithë ata që kanë të bëjnë me X Factor të Londrës, tani i ka shokë.

Ajo e publikoi një foto ku shihet në një restorant më anëtaren e jurisë dhe këngëtaren e famshme botërore Nicole Scherzinger.

Pasi modelja gjatë tërë kohës është në shoqëri të vipave botërorë, ndoshta edhe kjo ka dëshirë që të ndjekë hapat e këngëtares nga Kosova Rita Ora dhe të bëhet e famshme në tregun e showbizit botëror.