Dua Lipa largohet nga Toronto, zbulon se ka bërë…

16:23 | 5 Dhjetor 2018

Së fundmi ka qenë në Toronto.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa së fundmi ka shijuar disa ditë në Toronto të Kanadasë, shkruan lajmi.net.

Nga atje, Dua solli imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria, e cila tregoi se ka punuar edhe në disa projekte muzikore.

“Ne shkruam disa këngë të mira,  bëmë disa aktivitete dhe tani po shkojmë në jingle bells. Shihemi së shpejti”, shkruan ajo.

Ndryshe, Dua është zgjedhur artistja më e pëlqyer femër në Britani të Madhe deri më tani për këtë vit, sipas Spotify dhe Apple Music. /Lajmi.net/