Dua Lipa fotografohet sërish në krahët e të dashurit të ri 

11:28 | 12 Korrik 2019

Dua Lipa është fotografuar sërish me të dashurin e ri.

Pas ndarjes nga kuzhinieri i famshëm, Isaac Carew, ajo e ka gjetur ‘ngushëllimin’ tek modeli 3 vite më i ri, Anwar Hadid, shkruan lajmi.net.

Bazuar në disa foto të cila po qarkullojnë në mediat e huaja, Dua shihet e lumtur në krahët e 20 vjeçarit i cili është vëllai i Gigi dhe Bella Hadid.

Çifti janë fotografuar sërish nga paparacët, pak para koncertit “Prime Day Amazon” në  Nju Jork.

Dyshja janë parë në krahët e njëri-tjetrit duke u përqafuar në ballkonin e një ndërtese./Lajmi.net/