Dua Lipa flet për herë të parë pas tradhtisë së të dashurit britanik – Lajmi.net
Dua Lipa flet për herë të parë pas tradhtisë së të dashurit britanik
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:59, 13 June 2018
Isaac Carew gjatë ditës së sotme është raportuar prej mediave britanike se ka tradhtuar Dua Lipën.

Dyshja gjatë javës së kaluar kishin konfirmuar se janë rilidhur dhe se janë të lumtur në krah të njëri-tjetrit.

Por, një video të publikuar gjatë ditës së sotme nga tabloidi britnik, The Sun, modeli shihet teksa vallëzon në krah të një zeshkaneje.

Kjo ka bërë që të reagojë këngëtarja jonë duke thënë se njerëzit duhet t’iu besojnë instinkteve dhe se të dashurit t’i mbajnë afër vetes.

“Duhet t’i mbani afër shoqërinë dhe të dashurit, besoni instinkteve”, ka shkruar Dua Lipa në llogarinë personale në Twitter, transmeton telegrafi.

“Mos i lejoni të shkojnë njerëzit që nuk kanë asgjë tjetër përveç sinqeritetit, që ta duan të mirën pa interes”, ka porositur ajo gjersa ka shtuar se “E dashur mendoj se frika më e madhe është kur lejoni veten të qëndrojnë njerëzit toksikë për një kohë të gjatë. Do t’i njihni të mirët që do të paralajmërojnë për të këqijtë. Besoju atyre para se të bësh gjënë më të vështirë”.

Ndryshe, Dua gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për koncertet e radhës ndërsa do të perfomojë gjatë gushtit në Prishtinë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO