Dua Lipa falënderon bashkëpunëtorët: Gjatë ceremonisë s’po më punonte truri – Lajmi.net
Dua Lipa falënderon bashkëpunëtorët: Gjatë ceremonisë s’po më punonte truri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:42, 11 February 2019
Këngëtarja Dua Lipa është shprehur e emocionuar edhe në postimin e fundit në Instagram në të cilin flet po ashtu për 'Grammy Awards'.

Dua, është shqiptarja e parë e cila ka arritur të fitoj çmime në ceremoninë e madhe të ‘Grammy Awards’, dhe këtë e ka pritur me shumë emocion, si ajo ashtu edhe të gjithë shqiptarët të cilët e kanë uruar, shkruan lajmi.net.

Gjatë ceremonisë e edhe më pas këngëtarja ka treguar se ëndrra e saj tashmë është bërë realitet, mirëpo me postimin e fundit në Instagram i falënderoj bashkëpunëtorët pasi si pas saj atë natë nuk i punonte truri.

Dua i ka falënderuar edhe fansat e saj të cilëve u ka thënë se i do shumë./Lajmi.net/

View this post on Instagram

I feel like i blacked out during this part of the night but i think i pulled it through. So many people I didn’t get the chance to thank because my brain wasn’t working properly. I want to thank my band and especially @williambowerman @willnich @peterabbott17 for last night, for their dedication and love and for being such amazing friends too. My label @wbr from the UK all the way to the US, @lorenzoposocco who always makes me feel good on the inside and look good on the outside, @lornajblackwood for helping me take the best care of my voice, @iammarkronson @diplo @st_vincent all for making last night so special, @permpressmedia Kathy you are a boss woman and I couldn’t have done this without you and again my family, my friends AND MY FANS!!! I LOVE YOU ALL SO MUCH! Thank youu ❤️

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO