Dua Lipa dhe Bebe Rexha dhurojnë performancë mahnitëse në “Jingle Ball” të iHeart Radio

Mbrëmë në Los Angeles u mbaj koncert madhështor.

ShowBiz

01/12/2018 11:08

Dua Lipa dhe Bebe Rexha ishin dy artistet shqiptare të ftuara speciale në “Jingle Ball”, të iHeart Radio, shkruan lajmi.net.

Si Dua ashtu edhe Bebe kanë dhuruar performancë mahnitëse në skenën gjigante të iHeart Radio, para një numri të madh të fansave.

Përveç atmosferës që krijuan me këtë performancë, dy artistet morën vëmendje edhe me paraqitjen e tyre.

Ky koncert është realizuar në prag të festave të fundvitit, të cilat janë të shumta përgjatë muajit dhjetor. /Lajmi.net/