Dua Lipa dhe Bebe Rexha, artistet më të dëgjuara në Spotify – Lajmi.net
Dua Lipa dhe Bebe Rexha, artistet më të dëgjuara në Spotify
Autori: Lajmi.net Entertainment 13:55, 6 July 2018
Artistet shqiptare vazhdojnë të dëshmojnë se janë mjaft të talentuara.

Lirshëm mund të thuhet se Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë këngëtaret më të suksesshme shqiptare, shkruan lajmi net.

E këtë ato e kanë vërtetuar edhe me suksesin e fundit të cilat janë zgjedhur artistet më të dëgjuara në platformën, Spotify.

“Artistet femra me më së shumti dëgjues për muaj me radhë në Spotify”, është mbishkrimi në foton e qarkulluar në rrjete sociale.

Dua dhe Bebe janë të pranishme në koncerte të shumta anembanë botës, e nga ana tjetër projektet e tyre kanë me miliona klikime në kanalin zyrtar Youtube. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO