Dua e entuziazmuar që do të këndojë para 15 mijë fansave (Foto)

Dua Lipa është shprehur e lumtur për koncertin e saj në Verona që do ta mbajë sonte (e martë).

ShowBiz

07/06/2016 15:50

Këngëtarja shqiptare është duke ndërtuar famë anekënd botës dhe numri i fansave të saj po rritet çdo ditë e më shumë.

Ajo e ka publikuar një fotografi nga vendi ku do të këndojë, Arena di Verona.

“Jo çdo ditë të jepet mundësia të performosh para 15.000 njerëzve në Verona!”, shkruan këngëtarja në postimin e saj duke treguar se është shumë e entuziazmuar. /Telegrafi/