Dridhen Modric e Pepe

Mesfushori Luka Modric dhe qendërmbrojtësi Pepe janë frikësuar në mënyrë qesharake kur kapiteni i Real Madridit ngriti trofeun e Superkupës së Evropës.

Sport

13/08/2014 14:04

Dyshja e Real Madridit, Luka Modric e Pepe shquhen si futbollistë që nuk i frikësohen ballafaqimeve të ashpra.

Por, derisa ata njihen si lojtar të fortë, ka diçka që i frikëson ata.

Derisa Real Madrid ngriti trofeun e Superkupës së Evropës duke mposhtur Sevillan në Cardiff, Pepe dhe Modric ishin në radhë të parë kur kapiteni Iker Casillas e pranoi titullin. 

Por, papritmas në shpërthimin e letrave në ajër, Modric dhe Pepe u terrorizuan prej tyre.