Drenica prezanton trajnerin e ri

Sot në ambientet e klubit të Drenicës, para bordit dhe futbollistëve është prezantuar trajneri i sapoemëruar, Bledar Devolli.

Sport

26/10/2020 17:09

Devolli ka premtuar punë, disiplinë, dhe angazhim për të quar përpara KF Drenicën.

Trajneri nga Gjirokastra, ka falendëruar ish-trajnerin Fadil Rama për urimin që ia bëri më rastin e emërimit të tij në stolin kuq e zi.

Devolli zhvilloi sot mënjeherë seancën e parë stervitore me ekipin. /Lajmi.net/