Drejtuesit e Real Madridit shkojnë në Itali, gati për “bombën” e verës – Lajmi.net
Drejtuesit e Real Madridit shkojnë në Itali, gati për “bombën” e verës
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 13:49, 8 August 2018
Me largimin e Mateo Kovacic, Real Madrid janë të detyruar të ndërhyjnë në tregun e transferimeve.

Ylli kroat raportohet se gjatë ditës së sotme do të kompletojë transferimin te Chelsea në Premierligë.

Largimin e Kovacic e ka konfirmuar edhe trajneri Julen Lupeteguei, që bëri të ditur se Real Madridit i duhet të ndërhyjë në treg për të sjellë një mesfushor të madh.

‘Il Messaggero’ raporton se drejtues të Real Madridit tashmë gjenden në Romë, për të negociuar me Lazion për mesfushorin Milinkovic-Savic.

‘Los Blancos’ i presin bisedime të vështira me drejtues të Lazios, që nuk e kanë ndërmend të heqin lehtë dorë nga reprezentuesi serb, për të cilin kërkojnë një shumë të konsiderueshme të të hollave./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO