Drake pushton internetin me videon e re të këngës ‘Hotline Bling (VIDEO)

Drake ka lansuar me video këngën shumë të pëlqyer, Hotline Bling.

ShowBiz

20/10/2015 15:14

Drake ka ‘pushtuar’ sot internetin me videon e tij më të re dhe me disa lëvizje të ‘lezetshme’.

Videoklipi për ‘Hotline Bling’ është punuar nga regjisori i njohur, Director X, ndërsa është lansuar në Apple Music, transmeton lajmi.net.

Kjo këngë është pëlqyer shumë nga fansat që kur ka dalë albumi i Drake me Future, ndërsa pas videoklipit duket se do të kryesojë edhe topl listat botërore./Lajmi.net