Drake përfshin në albumin e tij edhe një këngë të papublikuar nga Michael Jackson

Albumi i ri i tij është publikuar sot (e premte).

ShowBiz

29/06/2018 23:47

Të enjten, Drake hodhi një ‘bombë’, duke zbuluar se përfshin edhe një këngë të papublikuar nga Michael Jackson, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Ai kishte publikuar listën e këngëve në Instagram, ku shihet e renditur edhe “No Matter To Me (ft. Michael Jackson).

Bashkëpunimi me Jackson, nuk është dueti i vetëm i tij në këtë album, ai ka bashkëpunuar edhe me Jay-Z dhe Ty Dolla Sign.

Në albumin e tij të ri “Scorpion”, Drake ka zbuluar edhe faktin se është babai i fëmijës së pornostares së njohur. /Lajmi.net/