Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Dr.Dre ndahet nga bashkëshortja pas 24 vitesh martesë

23:08 | 29 Qershor 2020

Dr. Dre dhe Nicole Young i kanë dhënë fund martesës.

Bashkëshortja e reperit amerikan, Dr. Dre, Nicole Young, i ka kërkuar divorc, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

50-vjeçarja ka kërkuar të ndahet nga Dr. Dre, emri i vërtetë i të cilit është Andre Romelle Young, pas 24 vitesh martesë.

Dyshja u martuan më 25 maj 1996. Ajo ishte martuar më parë me lojtarin e NBA, Sedale Threatt./Lajmi.net/