Dos Santos i shënon Barcelonës (Video)

Ish futbollisti i Barcelonës, Giovani Dos Santos shënoi për Villarrealin kundër gjigantit katalan në ndeshjen e kthimit në gjysmëfinale të Copa del Rey.

Sport

04/03/2015 20:44

Giovani dos Santos është futbollist i cili depërtoi nga skuadra e të rinjve të Barcelonës.

Por, ai nuk arriti të ndërtojë karrierë me gjigantin katalan dhe sot luan në Villarreal.

Por, ai së paku mund të ngushëllohet nga fakti se i shënoi Barcelonës në ndeshjen e kthimit në gjysmëfinale të Copa del Rey, duke barazuar rezultatin në 1:1.

Por, gjiganti katalan është në avantazh me rezultat të përgjithshëm 4:2.

https://vine.co/v/O0tZztpvd1h