Dortmundi e vë në shitje Sahinin, e kërkojnë katër skuadra – Lajmi.net
Dortmundi e vë në shitje Sahinin, e kërkojnë katër skuadra
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 23:15, 2 June 2018
Borussia Dortmund ka vënë në shitje mesfushorin Nuri Sahin.

Mesfushori turk ka kontratë me gjermanët deri në qershor të vitit të ardhshëm, por atij nuk i është ofruar vazhdimi i saj, kështu që ai këtë verë do të shitet për një çmim të pranueshëm.

Për Sahin tashmë interesim kanë shprehur disa skuadra.

Roma, Napoli, Liverpool dhe Galatasaray janë skuadrat e interesuara për Sahin.

29 vjeçari Sahin, gjatë karrierës së tij ka veshur edhe fanellën e Real Madrid, Liverpool e Feyenoord./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO