Donnarumma te finalisti i Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Donnarumma te finalisti i Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:39, 16 May 2018
Donnarumma do të largohet nga Milani.

Vazhdojnë zërat e merkatos për Gianluigi Donnarumma, portierin e Milan, i cili duket gjithnjë e më larg kuqezinjve.

Sipas asaj që bën të ditur “Daily Mirror”, Liverpool, finalistja e Champions League, është gati të shpenzojë 70 milionë euro për numrin 99 të Milan, aq sa kërkojnë drejtuesit e ekipit italian.

Të shohim nëse ky “thashethem” do të vërtetohet në ditët e ardhshme, pasi është përfolur edhe për një interesim të Paris Saint-Germain për portierin italian, që janë gati të sakrifikojnë Edinson Cavani për të marrë Donnarumma.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO