Donaldi dhe banorët marrin një surprizë të bukur nga babai i tij

23:48 | 28 Nentor 2021

Foto: Instagram

Gjatë natës së sotme Donaldi ka pranuar një surprizë nga babai i tij.

Ai ka marrë një kartolinë dhe raki shtëpie nga babai, shkruan lajmi.net.

Donaldi nuk ka hezituar t’iu lexojë banorëve kartolinën të cilën ia dërgoi babai bashkë me rakinë.

Ndërkohë banorët janë duke e shijuar darkën të cilën iu bëri Vëllai i madh.

Sonte banorët janë kënaqur tej mase me këngë të bukura shqipe e duke kënduar edhe himnin e flamurit./Lajmi.net/