Don Xhoni ndan pamje nga projekti i ri, shfaqet duke u puthur me ish të dashurën ruse

Don Xhoni ka habitur së fundi teksa ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Ky projekt muzikor publikohet sonte në mesnatë, shkruan lajmi.net. Pak minuta më parë ka ndarë pamje nga ky projekt. Reperi nga Drenica shfaqet nga makina bashkë me ish të dashurën ruse duke u puthur. Kujtojmë se dyshja ishin në lidhje shumë muaj…

ShowBiz

08/06/2023 17:16

Don Xhoni ka habitur së fundi teksa ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Ky projekt muzikor publikohet sonte në mesnatë, shkruan lajmi.net.

Pak minuta më parë ka ndarë pamje nga ky projekt.

Reperi nga Drenica shfaqet nga makina bashkë me ish të dashurën ruse duke u puthur.

Kujtojmë se dyshja ishin në lidhje shumë muaj më parë, dhe më pas ishin ndarë./Lajmi.net/