‘Doktoresha’ Artë duke i prekur vithet Rashelit, kjo është foto që u fshi – Lajmi.net
‘Doktoresha’ Artë duke i prekur vithet Rashelit, kjo është foto që u fshi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:26, 11 February 2019
Është publikuar dhe më pas u fshi një foto në të cilën aktorja e njohur shfaqet duke i prekur vithet Rashelit.

Aktorja Arta Elezaj dhe Rashel Kolaneci janë bërë bashkë në një skeq humoristik dhe një fotografi e cila u publikua e më pas u fshi bëri bujë, shkruan lajmi.net.

Në këtë imazh Arta e veshur si doktoreshë shihet duke i prekur vithet Rashelit. Duhet kujtuar se ajo nuk është as e para dhe me siguri as e fundit që do i prekë të pasmet Rashelit sepse nëse ju kujtohet edhe Kejvina e ka bërë një gjë të tillë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO