Do të shkriheni së qeshuri me këtë video të Feros dhe Arbenitës

Fero dhe Arbenita janë njëri ndër çiftet më simpatikë për publikun shqiptarë.

ShowBiz

09/06/2022 10:03

Ata janë mjaftë aktiv në rrjete sociale, e së fundi edhe në ‘TikTok’, shkruan lajmi.net.

Reperi dhe modelja nuk ngurojnë asnjëherë të sjellin video interesante për ndjekësit e tyre.

Së fundmi çifti ka publikuar një video ku shprehet një zhgënjim nga Arbenita se pse është martuar me të.

Ndërkohë, përgjigja e Feros kuptohet plotë shaka dhe e montuar do t’ju bëjë të qeshni./Lajmi.net/