“Do të doja të ishe këtu”, Trixa përkujton babain

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë njëra ndër personazhet më të përfolura shqiptare.

ShowBiz

25/04/2022 20:26

Historia e saj me Donaldin e bën atë të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shumë herë përmes postimeve të saj ka dërguar dedikime për Donaldin.

Por si duket kësaj radhe asaj po i mungon dikush tjetër.

Trixa sot ka bërë një dedikim për një person të rëndësishëm për të. Ajo kujtoi babain e saj, i cili është ndarë nga jeta 11 vite më parë.

Beatrix ka shpërndarë një fotografi të të atit në moshën e tij rinore dhe i ka bashkëngjitur disa vargje emocionale.

“Do të doja të ishe këtu babi, na mungon vërtet”, shkroi ajo./Lajmi.net/