Do ta shikoni gjithë natën golin e Granit Xhakës ndaj Man Utd

Granit Xhaka e ka kaluar Arsenalin në epërsi ndaj Manchester United.

Sport

10/03/2019 17:45

Arsenal dhe Manchester United po përballen në kuadër të javës së 30-të në Premierligë.

Skuadra londineze kaloi në epërsi në minutën e 12-të, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund ta shikoni perlën e Granit Xhakës ndaj Manchester United. /Lajmi.net/

YouTube player