Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Do shkriheni së qeshuri me videon e fundit të Yll Limanit

23:34 | 18 Maj 2019

Yll Limani sjell versionin qesharak të duetit ‘Po e Jo’.

Këngëtari i njohur Yll Limani ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shihet duke kënduar këngën e Shyhrete Behlulit dhe Mahmut Feratit, shkruan lajmi.net.

Përmes efekteve të ‘Snapchat’ këngëtari ka realizuar një video qesharake  të  bashkëpunimit mes Mahmut Feratit dhe Shyhrete Behlulit ‘Po e Jo’.

Kënga e fundit e Yllit është dueti me Tunën, këngë kjo e titulluar ‘A don hala’ pjesë e albumit të Tunës. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Po/Jo ?

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on