Do habiteni sa shumë i ngjanë Dua Lipës modelja Brittany

17:51 | 12 Gusht 2019

Dua Lipa dhe Brittany Xavier duken si të jenë nga një nënë.

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të pëlqyera në botë, por kohët e fundit ajo ka marrë vëmendjen e mediave me jetën private, shkruan lajmi.net.

Më rrjete sociale janë duke qarkulluar disa fotografi të sozies së këngëtares nga Prishtina bëhet fjalë për modelen Brittany Xavier e cila duket si të jetë motra e artistes shqiptare.

Xavier ka mbi një milion ndjekës në Instagram dhe në çdo fotografi të publikuar ajo vërshohet nga komentet se mos është Dua Lipa. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Which length, 1 or 2?

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier) on

View this post on Instagram

Blaaaaaaahhh

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on