Djaloshi që lë në hije gjithë estradën me klikime (Video)

Ai sot është 14 vjeç por numëron miliona klikime në Youtube.

ShowBiz

01/02/2016 21:23

Bëhet fjalë për këngëtarin për fëmijë Pëllumb Hajdari i cili është shumë i adhuruar nga të gjithë fëmijët shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Kënga e tij më e njohur është ‘Qingji’ e cila ka grumbulluar 40 milionë klikime në Youtube. Me këtë këngë dhe klip ai kalon të gjithë këngëtarët më të njohur të muzikës shqiptare.

Kanali i tij në Youtube numëron mbi 120 milionë klikime./lajmi.net.

YouTube player