Djali i Ronaldos vesh fanellën e kundërshtarit të madh të babait të tij (FOTO)

Djali i Cristiano Ronaldo, Ronaldo Junior, gjithmonë ka befasuar me preferencat e tij në futboll.

Sport

05/12/2016 16:32

Edhe pse ka babanë njërin nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit, atij nuk i ka penguar që haptas të simpatizojë kundërshtarët e tij.

Kështu veproi edhe vitin e kaluar kur në mbrëmjen gala të Topit të Artë, nuk hezitoi të shpreh simpatinë ndaj Messit.

Por, tani Ronaldo Junior ka një preferencë të re në futboll, i cili po ashtu është kundërshtar i babait të tij.

Bëhet fjalë për Antoine Griezmann, yllin e Atletico Madridit.

Cristiano Junior është fotografuar me një fanellë të Antoine Griezmann, të përfaqësueses së Francës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.