Dj Pm dhe Donaldi ‘ngacmojnë’ vajzat të veshura me rroba latine

11:24 | 25 Nentor 2021

Pas shumë debateve e ngjarjeve jo aq të mira brenda shtëpisë më të madhe ‘Big Brother Albania VIP’, është koha për pak atmosferë feste.

Brenda shtëpisë mbrëmë u organizua një festë latine të organizuar nga ‘Vëllai i Madh’, shkruan lajmi.net.

Banorët ishin ata që e shijuan këtë festë në maksimum me valle e dëfrim. Madje ata gjetën kohë edhe për ‘ngacmime’ ndaj vajzave të cilat ishin të veshura me rroba latine.

Ishte Pajtimi dhe Donaldi si gjithmonë, personazhet që u munduan të krijojnë momente qesharake.

Të dy bashk inskenuan një skenë kinse janë në një klubë nate dhe i’u afruan Beatrixit dhe Semit të cilat ishin duke kërcyer. Por ishte e kotë përpjekja e tyre, pasi vajzat nuk ia varin asnjërit.

Banorët po arrijnë të kenë momente të mira duke mos mundur të i anashkalojnë ato momente jo edhe aq të dëshirueshme./Lajmi.net/