Dj Blunt ft. Real 1 – Presion – Teksti i këngës

Kënga është ritmike dhe është punuar në Big City Studio nga Big Boss Beats ndërsa për videoklipin e mrekullueshëm është përkujdesur produksioni ‘Entermedia’./lajmi.net.

ShowBiz

05/02/2016 18:55

Ref 1x
Nuk jom mo ai person
Mos bo ti vajzë Presion
Veç me ty mes në telefon
Ti pom sheh në televizion

2x
Je ka m’bon ti vajzë presion
Dashnia jote infuzion
Veç me ty mes në telefon
Ti pom sheh në televizion

Miss sexy kon e don ti
Miss sexy sonte kcen ti
Miss sexy krejt janë tonat
Pare me miliona
Krejt o e jona
Kallxoj shoqes tone une ty t’nxona
Rrenat e tua jo nuk ju besova
Dashuri e hargjume, je e deshtume
Premte edhe shtune
N’fund perfundojna te une

2x
Dashuria jonë sa 1 minutë
Kapja ti dorën Real-it
Dashurinë e kom on and on për ty
On and on për ty ..

Ref
Nuk jom mo ai person
Mos bo ti vajzë presion
Veç me ty mes në telefon
Ti pom sheh në televizion

2x
Je ka m’bon ti vajzë presion
Dashnia jote infuzion
Veç me ty mes në telefon
Ti pom sheh në televizion

2 Trrt tranquila, tmarr t’qoj te shpija
Mi casa t’mloj trëndafila
Era parfima, don aventura
Naten tortura
Djemtë asaj i doken loja figura
Kce ti me tempo
Shota tequila pump it mos me ndërpre mo
Nashta zemer une ti s’jem mo
Gjujna pare derisa skem lek mo

2x
Dashuria jonë sa 1 minutë
Kapja ti dorën Real-it
Dashurinë e kom on and on për ty
On and on për ty ..

Ref
Nuk jom mo ai person
Mos m’bo ti vajzë presion
Veç me ty mes në telefon
Ti pom sheh në televizion

2x
Je ka m’bon ti vajzë presion
Dashnia jote infuzion
Veç me ty mes në telefon
Ti pom sheh në televizion

2x
Veç me ty, ty, ty në telefon
Veç ty , ty , ty
ta qet gjithë nxon

Ref
Nuk jom mo ai person
Mos m’bo ti vajzë presion
Veç me ty mes në telefon
Ti pom sheh në televizion

2x
Je ka m’bon ti vajzë presion
Dashnia jote infuzion
Veç me ty mes në telefon
Ti pom sheh në televizion/lajmi.net

YouTube player