Ndahet edhe për Megan Fox pas 11 vitesh martesë

Ndahen pas 11 vjetësh Megan Fox dhe Brian Austin Green?

ShowBiz

19/08/2015 16:31

Megan Fox dhe Brian Austin Green janë ndarë pas 11 vitesh bashkë. Disa burime pranë çiftit kanë thënë për USWeekly se çifti është ndarë prej gjashtë muajsh.

Aktorja 29-vjeçare dhe ish adoleshenti i Beverly Hills, kanë dy fëmijë, Noah, 3 vjeç dhe Bodhi, 18 muajsh. Ata janë parë bashkë për herë të fundit në qershor, por nuk ka ende komente prej tyre për lajmin./TopChannel