Ditëlindja e dytë e Blue Ivy

Ata janë dy prej yjeve më të famshme në botë. Dhe, Beyoncé e Jay Z kishin arsye të festonin të enjten. Në fakt, vajza e tyre Blue Ivy e festoi ditëlindjen e dytë, në një stil vërtetë spektakolar. Çifti vendosi që këtë ta bënte në kopshtin zoologjik në Miami Zoo, të quajtur ‘Jungle Island’, të…

ShowBiz

10/01/2014 19:02

Ata janë dy prej yjeve më të famshme në botë. Dhe, Beyoncé e Jay Z kishin arsye të festonin të enjten. Në fakt, vajza e tyre Blue Ivy e festoi ditëlindjen e dytë, në një stil vërtetë spektakolar.

Çifti vendosi që këtë ta bënte në kopshtin zoologjik në Miami Zoo, të quajtur ‘Jungle Island’, të rrethuar nga zogjtë. Sipas raportimeve, Beyonce dhe vajza e saj bënë xhiro përreth hapësirës, e cila duket si xhungël.

Për ta vizituar këtë kopsht zoologjik nevojiten 240 dollarë për person. Blue Ivy i pa për herë të parë kafshët ekzotike, përfshirë këtu pinguinët, kangurët etj.