Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Disa nga rastet kur Sara Hoxha ka pozuar atraktive në rrjete sociale

9:23 | 6 Gusht 2020

Sara Hoxha është kthyer në emrat më të komentuar të momentit.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha ka kohë që janë bashkë mirëpo tash së fundmi e kanë bërë zyrtare lidhjen e dashurisë, shkruan lajmi.net.

Publike u bë edhe shtatzënia e Sarës e edhe gjinia e foshnjës, kështu ajo si kurrë më parë u kthye në emrat më të komentuar të mediave rozë.

Sara është aktive në Instagram dhe shpesh publikon foto ku shfaqet joshëse dhe me shumë stil.

Në vazhdim ua sjellim disa nga fotot në të cilat ajo ka pozuar atraktive./Lajmi.net/

View this post on Instagram

My feed was never this colorful 💙

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

View this post on Instagram

you caption this for me cause I can’t.

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

View this post on Instagram

🍯

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on