Disa nga banorët e ‘Big Brother VIP Albania’, e vlerësojnë Eglën si lojtaren më të fortë në këtë format

Ngjarje të pazakonta kanë ndodhur gjatë kësaj jave në mes banoreve në Big Brother VIP Albania. Egla është skualifikuar pas incidentit të saj me Meritonin, shkruan, lajmi.net. Por edhe Meritoni me Ilnisën do të ndëshkohen nga Vëllai i Madh pas provokimeve që i kanë bërë Eglës. Konkurrentët kanë shprehur mendimet e tyre për Eglën. “Ishte…

ShowBiz

02/04/2024 21:23

Ngjarje të pazakonta kanë ndodhur gjatë kësaj jave në mes banoreve në Big Brother VIP Albania.

Egla është skualifikuar pas incidentit të saj me Meritonin, shkruan, lajmi.net.

Por edhe Meritoni me Ilnisën do të ndëshkohen nga Vëllai i Madh pas provokimeve që i kanë bërë Eglës.

Konkurrentët kanë shprehur mendimet e tyre për Eglën.

“Ishte lojtarja më e fortë në shtëpi”, u shpreh Romeo për Eglën.

“Ishte nder personazhet më të forta në shtëpi, dhe vajza më e veçantë këtu”, ka thënë Juli për Eglën.

YouTube player