Diplo publikon një video nga prapaskenat e “Sunny Hill” me Dua Lipën

“Sunny Hill Festival”, u mbajt në Prishtinë për katër ditë rresht. Në këtë festival, performuar yje botërore dhe artistë vendor, shkruan lajmi.net. Dj amerikan, Diplo, performoi natën e fundit të festivalit. Diplo dhuroi një energji të mahnitshme përpara publikut shqiptar duke krijuar kështu një atmosferë të paharrueshme. E pas përfundimit, Dj ka ndarë një prapaskenë…

ShowBiz

09/08/2022 17:12

“Sunny Hill Festival”, u mbajt në Prishtinë për katër ditë rresht.

Në këtë festival, performuar yje botërore dhe artistë vendor, shkruan lajmi.net.

Dj amerikan, Diplo, performoi natën e fundit të festivalit.

Diplo dhuroi një energji të mahnitshme përpara publikut shqiptar duke krijuar kështu një atmosferë të paharrueshme.

E pas përfundimit, Dj ka ndarë një prapaskenë nga festivali, ku shfaqet me yllin shqiptar, Dua Lipa.

Përveç Diplos, në “Sunny Hill” performuan edhe J Balvin, DJ Regard Burak Yeter, Aj Tracey, Skepta etj./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by diplo (@diplo)