Diona Fona ka gati këngën e re

21:03 | 26 Maj 2021

© Diona Fona/Instagram

Këngëtarja njoftoi se do e publikojë të shtunën projekti e ri muzikor.

Ajo zgjedhi një imazh provokues për të prezantuar pak nga dukja e saj në klipin muzikor, shkruan lajmi.net.

E veshur me ngjyrë portokalli siç duket, Diona Fona ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme dhe mban gjoksin me duar.

“F I R E #28/05/21”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit këngëtarja duke mos zbuluar detaje tjera.

Ndryshe, Diona Fona nuk ka shumë kohë që ka publikuar projektin muzikor ‘Sheqer’ derisa pjesë e klipit ishte ish-konkurrenti i Përputhen, Andi Artani./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)