Diona Fona bën zgjedhjen e saj mes Kidës dhe Dhurata Dorës

9:33 | 25 Qershor 2019

Diona Fona tregon se cila nga këngëtaret i pëlqen më shumë.

Diona Fona ishte e ftuar në emisionin ‘Nin’ ku u përgjigjet disa pyetjeve provokative të moderatorit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e cila ditë më parë publikoi këngën e saj të fundit ‘Bella vita’ u vu në siklet me disa pyetje.

Moderatori e vuri në siklet 20 vjeçaren në momentin kur pyet se cila është këngëtare më e mirë Kida apo Dhurata Dora.

Kjo ishte përgjigja e Dionës: “Për stil ma therr Dhurata shumë. Kida është e ëmbël, por për stilin tim Dhurata më disponon më shumë”. /Lajmi.net/