Dinamo Zagreb – Skënderbeu, dy gola për një minutë

Dinamo Zagreb ka kaluar në epërsi ndaj Skënderbeut në ndeshjen e kthimit të play-offit për kualifikim në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Por, skuadra shqiptare ka barazuar menjëherë.

Sport

25/08/2015 20:57

Dinamo Zagreb dhe Skënderbeu kanë realizuar nga një gol brenda një minute në ndeshjen e kthimit në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Por, skuadra shqiptare ka barazuar menjëherë. El-Arbi Hilal Soudani shënoi për vendasit në minutën e nëntë.

Por, menjëherë në aksionin pasues shënoi Esquerinha për Skënderbeun.

Rezultati i përgjithshëm është 3:2 për Dinamon.

YouTube player
YouTube player