Dikur e përqeshi Monikën e Ledit, por sot Linda shpërthen në lot nga mërzia për vajzën e saj

Linda Halimi është komentuar e stërkomentuar lidhur me deklaratat e saj interesante. Një ndër debatet e forta ishte edhe ajo pas pëqeshjes që ajo ua bëri Monikës e Ledit ku kishin qarë për fëmijët e tyre, shkruan lajmi.net. Duket se këtë e ka harruar këngëtarja e cila ka shpërthyer në lot. Ajo ka qarë dhe…

ShowBiz

06/12/2023 09:14

Linda Halimi është komentuar e stërkomentuar lidhur me deklaratat e saj interesante.

Një ndër debatet e forta ishte edhe ajo pas pëqeshjes që ajo ua bëri Monikës e Ledit ku kishin qarë për fëmijët e tyre, shkruan lajmi.net.

Duket se këtë e ka harruar këngëtarja e cila ka shpërthyer në lot.

Ajo ka qarë dhe është mërzitur nga malli për të bijën, për ta takuar dhe për ta parë.

Asaj afër për ta përqafuar i shkuan Santiana dhe Alba./Lajmi.net/