Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Digjet makina e oficerit të policisë në Shkodër, detajet e para

9:15 | 12 Shtator 2019

Foto nga vendi i ngjarjes

Automjeti i një oficeri të policisë së Shkodrës është djegur në orët e para të ditës së sotme.

Arber Duli, ka parkuar mjetin e tij në afërsi të banesës dhe rreth ores 04:00 të mëngjesit ka vënë re zjarrin.

Ai ka deklaruar se nuk ka asnjë dijeni për autorët dhe nuk ka probleme me askënd.

Duli vitet e fundit ka punuar në sektorin e krimeve në policinë e Shkodrës. Dyshohet se zjarri është i qëllimshëm. /tch