Diellza Kolgeci bëhet nostalgjike, ndan imazhe nga koha kur ishte 17 vjeçe

Diellza Kolgeci është bërë nostalgjike për kohën e shkuar.

ShowBiz

10/10/2019 10:05

Diellza Kolgeci nëpërmjet një postimi në Facebook ka treguar se është bërë nostalgjike për kohën e shkuar, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka ndarë me ndjekësit dy fotografi të cilat janë shkëputur nga arkiva, koha kur Diellza ishte vetëm 17 vjeçe dhe së bashku me miket e saj po bënte përgatitjet për “Miss Kosova 96”.

“Une 17 vjeqe ( gjithe me qendrim si me i pas 50 ? ) me mikeshat e mija LeonoraIberdemaj, arbresha Arbëresha ArifiTeli, Blerta SylaSurroi, Mimoza Kryeziu gjate pregaditjeve per ” Miss Kosova 96″ autobusi nuk eshte aj qe po mendoni ??
P.S flm Loni per fotot teper kujtim i bukur uroj qe vajza jote te kenaqet si na dhe te fitoj ne Miss Glob 2019 ?”, ka shkruar ndër të tjera ajo në Facebook./Lajmi.net/