Diçka e re po vjen nga Uki Latifi – Lajmi.net
Diçka e re po vjen nga Uki Latifi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:45, 14 March 2019
Uki Latifi ka gati projektin e ri muzikor.

Këngëtari shqiptar, Uki Latifi ka paralajmëruar këngën e re që pritet të lansohet shumq shpejtë, shkruan lajmi.net.

“Na dy bashk mujna me ndriçu si yjet. Edhe pse thojnë që nuk ngjitet ç’a thyhet🎶
EDHE PAK DIT’ !!! #YJET”, ka shkruar ai në Instagram.

E fundit këngë e lansuar nga Uki është “S’jena”, që numëron mbi një milion klikime në kanalin, Youtube.

Ndërkaq, në emisionin “Mirage”, para pak muajve zbuloi shumë të pathëna që mund t’i mësoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO