Diana Avidu pozon nudo? (Foto)

Ish Miss Kosova, Diana Avidu shpeshherë ka pozuar për fotografë të ndryshëm.

ShowBiz

23/11/2016 19:36

Fototsetet e saj janë komentuar gjithmonë dhe janë veçuar për shkak të stilit unik, shkruan lajmi.net

Një të tillë ajo po e realizon edhe tani. Diana ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se është nudo në pjesën e lartë.

Por se a do të pozojë ajo nudo në tërësi, këtë do e shohim pas publikimit të fotove./lajmi.net

tret